Haberler

55. Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı AYMOD da yerimizi aldık !

55. Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı AYMOD da yerimizi aldık !

JOHN RICHARDO olarak fuarlarda yerimizi almaya devam ediyoruz. Bildiğiniz üzere fuarlar, ticareti geliştirmek adına kurulmaktadır. Fuarda birçok marka kendi standını kurarak ziyaretçilere ürün tanıtımı yapar. Aynı zamanda fuarlarda markalar arası iletişim sağlanır. AYMOD, ayakkabı modası üzerine düzenlediği etkinlikte dünya genelinden birçok markanın bir araya gelmesini sağlıyor. JOHN RICHARDO ailesi olarak bizler de dünya genelinden gelen onlarca ziyaretçiye markamızı tanıtma olanağı buluyoruz.

Her Yıl AYMOD’da Markamızı Tanıtıyoruz!

AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı her yıl düzenli olarak yapılıyor. Fuar, 30 Eylül ve 3 Ekim arasında düzenleniyor. Fuarın düzenleneceği yer ise CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi oluyor. İstanbul, yıl içinde binlerce turiste kapılarını açıyor. İstanbul’da düzenlenen etkinliklerin başında ise AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı yer alıyor. Fuara dünya üzerindeki farklı bölgelerden ziyaretçiler geliyor. Aynı zamanda AYMOD sayesinde farklı ülkelere ait ayakkabı markaları bir araya geliyor. AYMOD, Türkiye’de düzenlediği ayakkabı fuarı ile sektörde ticaretin canlanmasını sağlıyor.

 

JOHN RICHARDO olarak yılların tecrübesine sahibiz. Bu tecrübe doğrultusunda her yıl her sezona özel tasarladığımız ayakkabıları insanlara sunuyoruz. Marka olarak hedef kitleye doğrudan ulaşmak adına çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Bununla birlikte markamızı ön plana çıkarmak için fuarlara katılıyoruz. Ayakkabı markalarının yer aldığı bu fuara her yıl farklı onlarca marka katılmaktadır. Dünya üzerinde adını duyurmuş, sektörün başarılı isimlerinden olan onlarca markayla birlikte fuarda yerimizi alıyoruz. Peki, AYMOD bizim için neden önemli?

  • Markamızı dünya genelinde tanıtma olanağına sahip oluyoruz.
  • Farklı markalarla iletişime geçebiliyor, görüşmeler yapabiliyoruz.
  • Tasarımda daha iyi çalışmalar yapabilme olanağına sahip oluyoruz.
  • Müşterilerimizle iletişim halinde oluyor ve onların da fikirlerini önemseyerek bunları göz önünde bulundurup büyümeye devam ediyoruz.

Firmamız John Richardo, Türkiye’de uzun yıllar boyunca hizmet vermiş erkek ayakkabı markasıdır. Firma olarak Türkiye’de verdiğimiz hizmetle sınırlı kalmıyoruz ve çalışmalarımızı dünya genelinde duyurmaya devam ediyoruz. Fuarlarımıza sadece Türkiye’de değil aynı zamanda dünya genelinde de tanıtmaya devam ediyoruz.2020/2021 Uluslararası Ayakkabı Fuarı “ THE MİCAM “ için 20-23 Eylül 2020 tarihleri arasında Milano da fuarda olacağız. Her sezona özel yaptığımız tasarımları geliştirme ve yenileme fırsatı buluyoruz, bunları sizlerle buluşturuyoruz. Sektörün önde gelen ayakkabı markası olarak hedef kitlemizle daima iletişim halinde kalmayı başarıyoruz.

Вперед
John Richardo Fethiye de!