Teslimat ve Değişim

KARGO İLE TESLİMAT

  • 1989 TL ve üzeri alışverişlerde kargo, Türkiye’nin her yerine ücretsizdir.
  • Hafta içi 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün, 16:00’dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün kargoya verilir. Teslimat süresi, UPS KARGO güvencesiyle, İstanbul içi 1-2, İstanbul dışı 1-3 iş günüdür.

İSTANBUL İÇİ 4 SAATTE KURYE İLE TESLİMAT

  • Kurye ile gönderilen ürün ödemeleri peşin alınır ve kurye ücreti alıcıya aittir.
  • Kurye teslimatı ile, hafta içi saat 17:00, Cumartesi saat 14:00’a kadar verdiğiniz İstanbul içi siparişleriniz en geç 4 saatte adresinize teslim edilir.

İADE & DEĞİŞİM

johnrichardo.com ve johnrichardo.com.tr 'den sipariş ettiğiniz ürünleri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişiye/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, kullanılmamış olması şartıyla 14 gün içerisinde iade ve değişim hakkına sahipttir. Eğer ürün özel üretim olarak üretilmiş ise iade yapılmamaktadır. Sadece stoktaki sipariş verilen ürünlerde iade yapılabilmektedir.
Değişim ve iade kargo ücretleri alıcıya aittir. İade şartlarına uygun iseniz; Üye girişi sağladıktan sonra siparişlerim kısmından " İade Talep Oluştur "  seçeneği seçilerek adımları takip edip siparişinizle alakalı iade ve değişim talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede işlemler kısmında destek verecektir.

Değişim taleplerinizle ilgili her türlü destek için magaza@johnrichardo.com e-mail adresi üzerinden veya 0 850 304 78 98 numaralı telefonumuzdan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Misyonumuz

John Richardo olarak, modanın sadece şıklık ve stil demek
olmadığını, aynı zamanda çevreye duyarlılık ve sorumluluk anlamına geldiğini
düşünüyoruz. Sürdürülebilirlik, işimizin merkezinde yer alıyor ve bu doğrul

Sürdürülebilir Üretim Anlayışımız

1.Doğal ve Geri Dönüştürülebilir Malzemeler

Ürünlerimizin üretiminde doğal ve. geri dönüştürülebilir malzemeler kullanıyoruz. Hakiki deri, doğal elyaflar ve geri dönüştürülebilir materyallerle çevreye olan etkilerimizi en aza indirgemeye çalışıyoruz.

2. Enerji Verimliliği

Fabrikalarımızda enerji verimliliğini artırmak için yenilenebilir enerji kaynaklarından faydalanıyoruz. Üretim süreçlerimizde enerji tasarrufu sağlayarak karbon ayak izimizi azaltmayı hedefliyoruz.

3. Atık Yönetimi

Üretim süreçlerimizde oluşan atıkları minimize etmek için geri dönüşüm ve yeniden kullanım stratejileri uyguluyoruz. Atıklarımızın büyük bir kısmını geri dönüştürüyor ve yeniden kullanarak çevreye olan etkilerimizi azaltıyoruz.

4. Sürdürülebilir Tasarım

Tasarımlarımızda sürdürülebilirlik ilkelerini göz önünde bulunduruyoruz. Dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler üreterek, tüketicilerimizin daha az kaynak tüketmesini sağlıyoruz. Zamansız tasarımlarımızla modanın hızına ayak uydururken çevreye duyarlı kalıyoruz.

Geleceğe Sorumlulukla Bakıyoruz!

John Richardo olarak, sürdürülebilir bir geleceğe katkıda
bulunmak için üzerimize düşen sorumlulukların farkındayız. Üretim
süreçlerimizden, ürün tasarımlarımıza kadar her aşamada çevreye duyarlı ve etik
ilkelerle hareket ediyoruz. Siz de bu yolculukta bize katılın ve sürdürülebilir
moda hareketine destek verin.

Sürdürülebilir Moda Akımları

1. Yavaş Moda (Slow Fashion)

2. Etik Üretim

3. Çevre Dostu Ambalaj

Siz de bizimle birlikte katkıda bulunun!

John Richardo olarak, sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızı her adımda vurguluyoruz. Ürünlerimiz iç ve dış hakiki deriden, üstün kaliteli malzemelerle, tamamen ince el işçiliği kullanılarak üretilmektedir. Çevre dostu ve etik üretim yöntemlerimizle, modada fark yaratmayı hedefliyoruz. Yaz koleksiyonumuzda doğal ve geri dönüştürülebilir materyallerden yararlanarak, modanın hızına ayak uydururken çevremizi koruyoruz. Sürdürülebilir moda anlayışımızla geleceğe daha iyi bir dünya bırakmak için çalışıyoruz. Siz de bilinçli alışverişle bu harekete katılın, hem stilinizi hem de gezegenimizi koruyun.

1. Bilinçli Alışveriş

Bilinçli alışveriş yaparak, sürdürülebilir moda hareketine siz de katkıda bulunabilirsiniz. Kaliteli, uzun ömürlü ve çevre dostu ürünleri tercih ederek, sürdürülebilir bir geleceğe adım atabilirsiniz.

2. Ürün Bakımı

Ürünlerinizi doğru bakım yaparak ömrünü uzatın. Deri ayakkabılarınızı düzenli olarak temizleyin ve bakım ürünleri kullanarak, hem şıklığını hem de dayanıklılığını koruyun.

3. Geri Dönüşüm

Kullanmadığınız ürünleri geri dönüştürerek, atık miktarını azaltın. Geri dönüşüm noktalarını kullanarak, çevreye olan katkınızı artırabilirsiniz.