Teslimat ve Değişim

KARGO İLE TESLİMAT

  • 1989 TL ve üzeri alışverişlerde kargo, Türkiye’nin her yerine ücretsizdir.
  • Hafta içi 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün, 16:00’dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün kargoya verilir. Teslimat süresi, UPS KARGO güvencesiyle, İstanbul içi 1-2, İstanbul dışı 1-3 iş günüdür.

İSTANBUL İÇİ 4 SAATTE KURYE İLE TESLİMAT

  • Kurye ile gönderilen ürün ödemeleri peşin alınır ve kurye ücreti alıcıya aittir.
  • Kurye teslimatı ile, hafta içi saat 17:00, Cumartesi saat 14:00’a kadar verdiğiniz İstanbul içi siparişleriniz en geç 4 saatte adresinize teslim edilir.

İADE & DEĞİŞİM

johnrichardo.com ve johnrichardo.com.tr 'den sipariş ettiğiniz ürünleri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişiye/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, kullanılmamış olması şartıyla 14 gün içerisinde iade ve değişim hakkına sahipttir. Eğer ürün özel üretim olarak üretilmiş ise iade yapılmamaktadır. Sadece stoktaki sipariş verilen ürünlerde iade yapılabilmektedir.
Değişim ve iade kargo ücretleri alıcıya aittir. İade şartlarına uygun iseniz; Üye girişi sağladıktan sonra siparişlerim kısmından " İade Talep Oluştur "  seçeneği seçilerek adımları takip edip siparişinizle alakalı iade ve değişim talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede işlemler kısmında destek verecektir.

Değişim taleplerinizle ilgili her türlü destek için magaza@johnrichardo.com e-mail adresi üzerinden veya 0 850 304 78 98 numaralı telefonumuzdan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.