Sıkça Sorulan Sorular

Bir çok ziyaretçimizin merak ettiği soruları sizler için filtreledik ve bu sorularınızı yanıtlayıp sizler için bir sayfa oluşturduk. Buradan sizlerinde merak edebileceği ve cevapsız kalan sorularınıza yanıt bulabileceğimizi düşünüyoruz.

Ürünlerinizin içeriği nedir?

Tüm ürünlerimiz ince el işçiliği ile üretilmekte olup içi ve dışı hakiki deriden üretilmektedir.Tüm ürünlerimiz 6 ay garantilidir, herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bizlerle iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.İlginiz için teşekkür ederiz.

Teslimat süreleriniz nedir?

Stoklu satışlarımızın yanı sıra stoksuz satışlarımızda mevcuttur.Sipariş oluşturduğunuz ürün eğer stoklarımızda mevcut ise aynı gün tarafınıza kargolanmaktadır.Kargo takip kodunuza sipariş detaylarınızdan ulaşabilirsiniz.Stoksuz satışlarımız ile Ön Sipariş verebilirsiniz, ortalama 3-7 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilecektir.

Fiziksel olarak mağazanız mevcut mudur? Ürünlerinizi deneyerek alabilirmiyiz?

Fiziksel olarak mağazalarımız bulunmaktadır.

İstanbul, Nişantaşı:Meşrutiyet Mah. Vali Konağı Caddesi No:121-123

Telefon:0 850 304 78 98


Muğla, Fethiye:Cumhuriyet Mahallesi 97. Sk. No:20A

Telefon:0 850 304 78 98Mağazalarımıza Yandex Navigasyon, Google Navigasyon ile John Richardo yazarak konuma göre gelebilir ya da @johnrichardo instagram sayfamız üzerinden Yol Tarifi Al diyerek mağazamıza ulaşabilirsiniz.

Nasıl değişim yapabilirim?

Değişim yapılmak istenen ürün dışarıda giyilmemiş ve tekrar satışa çıkarılabilecek halde olması zorunludur, aksi durumlarda satıcı değişimininizi onaylamama hakkına sahiptir. Ürün eğer yukarıdaki beyan edilen şekilde tekrar satışa çıkarılabilecek durumda ise ürünü anlaşmalı kargo şirketi ile herhangi bir gönderim adresine ihtiyaç duymaksızın aşağıdaki bilgiler ile bizlere ulaştırabilirsiniz. Ürün içerisine değişim sebebinizi belirterek bizlere gönderebilirsiniz.

Anlaşmalı kargo şirketi:Sürat Kargo

Sürat Kargo İade ve Değişim Kodu:1215784614

Ürünlerin garantisi mevcut mudur?

Tüm ürünlerimiz 6 ay garantilidir.Ürünleriniz tarafımıza ulaştırıldıktan sonra 14 iş günü içerisinde fabrikamızda inceleme sürecine girmektedir.Bu incelemeler sonucunda üründe eğer üretim sırasında bir hata mevcut veya hammadde kaynaklı bir hata var ise tarafınıza satın almış aldığınız ürün değerinde Hediye Çeki tanımlanmaktadır.Bu çek ile dilerseniz aynı üründen alabilir ya da farklı bir ürün ile kullanabilirsiniz.Hediye çeklerinin kullanım süresi 1 yıldır.İlginiz için teşekkür ederiz.

Toptan satışınız mevcut mu?

Öncelikle merhaba,35 yıllık üretici bir firma olarak bir çok zincir markalara ve yurt dışına bir çok üretmekteyiz.Ürünlerimiz hakkında toptan satış ile alakalı Showroomlarımızı ziyaret edebilir veya daha fazla bilgi için web sitemizde bulunan Toptan Satış formunu doldurduğunuz taktirde Kurumsal müşteri hizmetlerimiz sizlerle planlanan zaman içerisinde dönüş sağlayacaklardır.Yoğunluğa göre tahmini olarak 48 saat içerisinde dönüş sağlanmaktadır.

İade politikanız nedir?

Ürünlerimiz tarafınıza ulaştığı gün itibari ile 30 gün içerisinde değişim talebinde bulunabilirsiniz.Anlaşmalı kargo şirketi ile ürünleri tarafımıza ulaştırdığınız zaman iade işleminiz başlatılmakla beraber 14 iş günü içerisinde değişiminiz yapılıp tarafınıza gönderim yapılmaktadır.

Özel siparişlerde İade yoktur.

İade için Anlaşmalı Kargo Şirketi: Sürat Kargo

İade için Anlaşma Kodu: 1215784614

Erkek ayakkabı kalıplarınız nasıl?

Ayakkabı kalıplarımız genel olarak 1 numara diğer markalara göre geniş bundan dolayı aşağıdaki tabloya göre beden seçimi yapabilirsiniz

GENEL Olarak Ayak numaranız:

39-40 arası ise 39
40-41 arası ise 40

41-42 arası ise 41

42-43 arası ise 42

43-44 arası ise 43

44-45 arası ise 44

45-46 arası ise 45

Numara Tercihinde bulanabilirsiniz

Kadın ayakkabı kalıplarınız nasıl?

Ayakkabı kalıplarımız genel olarak 1 numara diğer markalara göre geniş bundan dolayı aşağıdaki tabloya göre beden seçimi yapabilirsiniz.

GENEL Olarak Ayak numaranız:

35-36 arası ise 35
36-37 arası ise 36
37-38 arası ise 37
38-39 arası ise 38
39-40 arası ise 39
40-41 arası ise 40

Tercihinde bulanabilirsiniz